Pro Děti

Dětská jóga

V dětského věku se rozvíjí motorika. Je to též velmi zásadní časový úsek ve vývoji páteře dítěte a s tím související i návyk správného držení těla. Mladší děti mají rády všestranný pohyb, pohyb je pro ně radost. Starší děti naopak tráví více času v lavicích a u počítačů a mnohdy se i s věkem radost z pohybu pomalu vytrácí. Jóga vychází z vnitřních potřeb dítěte, pomáhá mu odstraňovat problémy a komplexy a umožňuje mu rozvíjet se přirozeným a nenásilným způsobem. Cvičením jógy děti například získávají – pevnější a zdravější tělo – osvojení správného držení těla – lepší koordinaci a rovnováhu, ladnější pohyby – kvalitní spánek – umění relaxovat – lepší soustředění – snadnější zvládání stresových situací – rozvoj fantazie – radost, pozitivní naladění, sebevědomí – základ pro celoživotní duševní pohodu a zdraví.

Máme ještě volná místa! Srděčně vás zveme, přijďte se podívat.

V případě potřeby zajistíme vyzvednutí  vašich dětí ve školní družině na Základní škole Tišnov, nám. 28. října 1708 ve 13:30.

Kurz jógy pro předškoláky

Děti od 4 – 6 let

Pátek / 15:15 – 16:00

Kurz plánujeme otevřít od října 2021.

V případě zájmu se hlaste již nyní na ukázkovou lekci zdarma.

Kurz jógy pro školáky 1

Děti od 7 – 9 (10) let

Pátek / 14:00 – 14:45

Kurz plánujeme otevřít od října 2021.

V případě zájmu se hlaste již nyní na ukázkovou lekci zdarma.

 

Kurz jógy pro školáky 2

Děti od 10 do 12 let, termín bude upřesněn.

Kurz budeme otevírat dle zájmu od října 2021.

 

 

 

Přihlášení na kurz

Kurzovné se platí hotově nebo převodem na účet pod VS = číslo faktury jednorázově nebo ve dvou splátkách, za 1. a za 2. pololetí nebo dle individuálního splátkového kalendáře. Náhrada za zameškané lekce je po předchozí domluvě s lektorem možná v jiném kurzu. V případě dlouhodobé nepřítomnosti (déle než měsíc) je možné vrátit poměrnou část kurzovného.

Testovací lekce ZDARMA