Naše kurzy

Pro dospělé

Jóga pro všechny věkové kategorie a pokročilosti se zaměřením na celkové protažení a relaxaci s možností využití různých pomůcek jako pásky, bločky, cihly, deky a bolstery, židle a lanové závěsy na zdi.

Jóga - Harmonizační cvičení

Nejmoudřejší je naslouchat svému vnitřnímu hlasu – nejlepší odpověď na otázku „Je čas na jin, nebo jang?“ zná intuice. Naše lekce jsou kombinací jangového cvičení na protažení svalů a jinového cvičení, které je klidové a pracuje do hloubky s tkáněmi jako jsou klouby, vazy, fascie a kosti. Pondělí / Středa

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan, správnou dobou setrvání v ásaně, správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení.
Pondělí / Úterý / Čtvrtek

Pro děti

Hravou formou se pokoušíme v dětech vzbudit radost ze zdravého pohybu. Učíme je lépe vnímat své tělo a pocity. Nesoutěžíme. Učíme se respektovat sebe i ostatní.

Předškolní děti

V lekcích jógy pro děti 4 - 6 let se zaměřujeme na pohyb celého těla hravou formou, napodobujeme zvířata, stromy a věci kolem nás formou říkadel a příběhů. Tímto se pokoušíme rozvíjet v dětech kladný vztah k pohybu a ke svému tělu. Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.

Školní děti 1

V lekcích jógy pro děti 7 - 9 let klademe důraz na správné držení těla a zdraví páteře. Nedílnou součástí jsou dechová a relaxační cvičení, dále zábavná cvičení rozvíjející koordinaci těla a jemnou motoriku s pomůckami a jógovými kartami. Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.

Školní děti 2

V lekcích jógy pro děti 10 - 12 let klademe důraz na správné držení těla a zdraví páteře. Jemně protahujeme v jógových pozicích, ásanách, které jsou vhodné pro děti. Učíme se umění relaxace. Zařazujeme zábavné hry a aktivity s pomůckami a jógovými kartami.
Cvičíme ve skupinkách do 10 dětí.