Naše kurzy

Pro dospělÉ

Jóga pro všechny věkové kategorie a pokročilosti se zaměřením na celkové protažení a relaxaci s možností využití různých pomůcek jako pásky, bločky, cihly, deky a bolstery, židle a lanové závěsy na zdi.

Jin Jóga - Harmonizační cvičení

Nejmoudřejší je naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který zná odpověď na otázku „Je čas na zklidnění nebo aktivitu?“ Naše lekce jsou kombinací jinového cvičení na protažení svalů a jinového cvičení, které je klidové a protahuje do hloubky tužší tkáně jako jsou klouby, vazy, fascie a kosti. Pondělí / Středa

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan, správnou dobou setrvání v ásaně, správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení. Pondělí / Úterý

Individuální lekce jógy a jóga pro ženy v těhotenství dle domluvy

Pro děti

Hravou formou se pokoušíme v dětech vzbudit radost ze zdravého pohybu. Učíme je lépe vnímat své tělo a pocity. Nesoutěžíme. Učíme se respektovat sebe i ostatní.

Předškolní děti

V lekcích jógy pro děti 4 - 7 let se zaměřujeme na pohyb celého těla hravou formou, napodobujeme zvířata, stromy a věci kolem nás formou říkadel a příběhů. Tímto se pokoušíme rozvíjet v dětech kladný vztah k pohybu a ke svému tělu.
Omlouváme se, v současné době jsme v procesu hledání nové lektorky.

Školní děti

V lekcích jógy pro děti 8 - 12 let klademe důraz na správné držení těla a zdraví páteře. Nedílnou součástí jsou dechová a relaxační cvičení, dále zábavná cvičení rozvíjející koordinaci těla a jemnou motoriku s pomůckami.
Omlouváme se, v současné době jsme v procesu hledání nové lektorky.

Teenageři

V lekcích jógy pro děti 12 + klademe důraz na správné držení těla a zdraví páteře. Jemně protahujeme v jógových pozicích, ásanách, které jsou vhodné pro tuto věkovou kategorii Učíme se umění relaxace.
Omlouváme se, v současné době jsme v procesu hledání nové lektorky.

Spouštíme přihlašování na jednorázové lekce