pokyny pro naše lekce jógy

Přineste si na každou lekci neklouzavou podložku a čistá chodidla. Na sebe vezměte lehké oblečení, nejlépe pohodlné tričko a šortky.

Po příchodu do studia si odkládejte své osobní věci-oblečení a tašky v zádveří do šatní skříně a na věšáky, boty pak do botníku. Odložte si řetízky a dlouhé náušnice. Prstýnky také doporučujeme odložit. Studio bude po dobu lekce zamknuté. Vypněte si své mobilní telefony.

Přicházejte 10 minut před začátkem lekce. Vyčkejte v tichosti v prostoru chodby. Po vstupu do studia mluvte mezi sebou tiše. Čas před zahájením využijte pro sebe ke zklidnění a naladění. Pokud se o pár minut zpozdíte a lekce již běží, v tichosti se usaďte bez vyrušení ostatních. 

Deky, cihly, destičky a jiné pomůcky vracejte organizovaně do příslušných polic. Pokud musíte odejít dříve, informujte svého lektora a odcházejte před závěrečnou relaxací. 

Doporučujeme nejíst a nesprchovat se dvě hodiny před jógou a dvě hodiny po józe, aby mělo cvičení hlubší účinek. Můžete pít, případně konzumovat tekutiny nebo tekutou stravu.

Pokud máte v daný den nějaký zdravotní problém nebo omezení, informujte svého lektora na začátku lekce. Taktéž informujte lektora o stavech po operacích či úrazech. 

Děkujeme Vám. S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte obrátit.

Tým Jógy Studia Tišnov

Spouštíme přihlašování na jednorázové lekce