Pro Dospělé

Jin jóga - Harmonizační cvičení

Jin jóga je klidovější forma jógy, která nám umožňuje procvičit hlouběji umístěné tkáně v podobě vazů, kloubů, fasciálních sítí a kostí. Pro celkovou harmonizaci jsou též zařazovány aktivnější prvky, dechová cvičení, cvičení na posílení středu těla a pánevního dna, techniky na celkové uvolnění. 

Při cvičení využíváme různé pomůcky. Harmonizujeme se společným cvičením v kruhu. 

Tato jóga je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, zejména pak 50+ a pro ženy, které se cítí celkově zatuhlejší. Není příliš vhodná pro ženy s hypermobilitou.

Možnost náhrady zmeškaných lekcí dle domluvy s lektorem.

NOVĚ zavádíme možnost jednorázového vstupu na lekci. Novým zájemcům o kurz dále nabízíme možnost vyzkoušet si 3 lekce za cenu kurzovného.

Pokyny pro lekce najdete zde.

 

Aktuální kurzy - JARO 2024

Pondělí / 9:00 – 10:30

Nový kurz otevíráme 5. února 2024

Ukončení kurzu: 17.6. 2024

Výuka neprobíhá v následujících dnech: 12.2., 19.2. a 1.4. 2024

 

 

 

Středa / 18:00 – 19:30

Nový kurz na jaře nebudeme otevírat.

 

 

 

Iyengar jóga

Cvičení Iyengarovy jógy se vyznačuje přesností provedení ásan (precision), správnou dobou setrvání v ásaně (timing), správným pořadím a provázaností jednotlivých cvičení (sequencing). V těchto kurzech využíváme různé pomůcky. Cvičíme v malých skupinkách s osobním přístupem.

Tato jóga je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií i s mírným zdravotním omezením. 

Možnost náhrady zmeškaných lekcí dle domluvy s lektorem.

NOVĚ zavádíme možnost jednorázového vstupu na lekci. Novým zájemcům o kurz dále nabízíme možnost vyzkoušet si 3 lekce za cenu kurzovného.

Pokyny pro lekce najdete zde.

Aktuální kurzy - JARO 2024

Pondělí / 18:00 – 19:30

Kurz pro středně pokročilé otvíráme 12. února 2024

Kurz končí 17.6. 2024 

Výuka neprobíhá v následujících dnech: 5.2. a 1.4. 2024

Úterý / 18:00 – 19:30

Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé otvíráme 13. února 2024

Kurz končí 18.6. 2024

Výuka neprobíhá v následujících dnech: 6.2.2024

 

Individuální jóga a jóga pro ženy v těhotenství

Nabízíme individuální lekce jógy pro jednotlivce a zdravé těhotné ženy. V lekcích se věnujeme dechovému cvičení, protažení a uvolnění zad a kyčlí. V průběhu cvičení jsou voleny vhodné pozice na míru pro každého s využitím pomůcek. Cvičení přispívá k zachování svalových skupin, naučí vás relaxovat, uvolní napětí v celém těle a uleví od bolesti zad. Pokyny pro lekce najdete zde.

Pokud máte potíže s pohybovým aparátem a potřebujete začít cvičit, ale nevíte, jak na to, tyto lekce vám mohou poskytnout inspiraci a vedení.

Aktuální kurz - Podzim 2023

Individuální praxe – dle domluvy v dopoledních nebo odpoledních hodinách.

Iyengar jóga pro 60+

Nabízíme lekce Iyengar jógy pro cvičence 60+. V těchto lekcích vycházíme vstříc pohybovým možnostem cvičících, s ohledem na jejich zdravotní handicapy i případná omezení. Na všech Iyengar lekcích jsou používány pomůcky, které cvičícím pomáhají snadněji
zaujmout správnou ásanu a mít z ní zdravotní užitek. Zde je tato práce s pomůckami ještě důslednější. Cvičíme v malých skupinkách do 10 cvičenců. Pokyny pro lekce najdete zde.

!KURZ NEBUDEME OTEVÍRAT!

Pokud spadáte do kategorie 60+, hlaste se do kurzu 

úterý / 17:45 – 19:15

Ukázková lekce

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, přijďte vyzkoušet ukázkovou lekci zdarma. Stačí vyplnit formulář níže a pošleme Vám další informace mailem.

Spouštíme přihlašování na jednorázové lekce